Wiadomości - Aktualności

Internetowy Portal Interesanta Urzędu Miasta i Gminy Stopnica

Dodał: Data: 2021-12-02 07:43:29 (czytane: 344)

Portal Interesanta to system e-usług dla Mieszkańców, który dzięki modernizacji systemów dziedzinowych pozwala załatwić wiele spraw urzędowych bez konieczności wychodzenia z domu.

Portal Interesanta jest niezbędnym narzędziem do umożliwienia elektronizacji procesów obsługi w Urzędzie, automatyzacji rozliczeń oraz poprawy dostępności do informacji o sposobie załatwiania spraw.

Portal Interesanta umożliwia także dokonywanie elektronicznych płatności zobowiązań na indywidualne rachunki bankowe.

W zakresie identyfikacji podatników wykorzystana została funkcjonalność profilu zaufanego platformy ePUAP. Dodatkowo utworzony został alternatywny sposób logowania, który pozwoli z e-Usług skorzystać osobom, które nie posiadają potwierdzonego profilu zaufanego. Każdy kto będzie chciał otrzymać dane do alternatywnego logowania, będzie zobowiązany do uzupełnienia formularza rejestracyjnego.

            Zachęcamy Państwa do rejestracji i korzystania z Portalu Interesanta, który sukcesywnie będzie rozbudowywany- https://e.stopnica.pl/euslugi-web/#/moduly

Portal Interesanta został utworzony w ramach realizacji projektu pn. „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług w gminach Stopnica, Wiślica, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Tuczępy, Pacanów” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.


Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

01/09/2022

Od niedzieli, 9 stycznia 2022 r. zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Ferie Zimowe 2022

01/17/2022

Ferie zimowe w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy. więcej..

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022

01/30/2022

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy, wspiera akcję WOŚP i przyłącza się do zbiórki funduszy na ten cel. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sobota z Książką w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy oraz KGW "Strzałkowianki" zapraszają....