Wiadomości - Aktualności

Już nigdy nie zapomnisz o terminie odbioru odpadów- bezpłatna aplikacja dla mieszkańców

Dodał: Data: 2021-02-22 13:57:39 (czytane: 451)

Gmina Stopnica wychodzi z pomocą mieszkańcom w zakresie segregacji odpadów komunalnych. Skorzystaj z aplikacji z harmonogramem odbioru odpadów w Twojej miejscowości i wskazówek dotyczących zasad poprawnej segregacji.

Pierwsze kroki z aplikacją

97_Smieci.png

 

Aplikację „Kiedy śmieci” można pobrać ze swojego sklepu GOOGLE PLAY, APP STORE, APPGALLERY lub ze strony https://kiedysmieci.info/

Aby skorzystać z aplikacji należy ją zainstalować na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wybieramy województwo, powiat, gminę i miejsce odbioru, które nas interesuje. Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów), aby aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do Internetu.


W aplikacji można zapoznać się z harmonogramem odbioru, zmienić czas powiadomień. Aplikacja dysponuje słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Zapraszamy do korzystania!

 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Do 1 marca rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego

Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica informuje, że od dnia 01.02.2021 r. do dnia 01.03.2021 r. w siedzibie Urzędu (Biuro obsługi, parter)...