Wiadomości - Aktualności

Podpisano umowę na realizację projektu pn. Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjno-sportowej w Stopnicy

Dodał: Data: 2019-06-19 11:03:55 (czytane: 855)

W dniu 18 czerwca br. Ryszard Zych- Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica przy kontrasygnacie Agnieszki Nowak- Skarbnika podpisali umowę o dofinansowanie. Urząd Marszałkowski reprezentowany był przez Mariusza Goska, członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

Projekt pn. „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjno-sportowej w Stopnicy” uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość projektu opiewa na kwotę blisko 630 000 zł. Głównym celem projektu jest podniesienie jakości infrastruktury edukacyjno-sportowej poprzez: budowę windy osobowej w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, wymianę parkietu w hali sportowej oraz doposażenie pracowni matematyczno-przyrodniczej w szkole podstawowej. Planowany termin zakończenia realizacji projektu to grudzień 2020 r.

Zbiórka krwi dla Damiana Brońskiego

12/15/2019

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy organizuje zbiórkę krwi dla mieszkańca Gminy Stopnica Damiana Brońskiego. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wnioski o oszacowanie szkód powstałych na skutek gradu

Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica informuje, że w terminie do dnia 26 czerwca 2019 r. osoby poszkodowane mogą składać pisemne wnioski...