Wiadomości - Dla rolnika

Spotkanie szkoleniowe dla rolników na temat legalności zatrudnienia cudzoziemców

Dodał: Data: 2018-05-31 12:57:39 (czytane: 225)

Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica we współpracy z Placówką Terenową KRUS w Busku- Zdroju i Okręgowym Inspektoratem Pracy w Kielcach serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica na kolejne spotkanie szkoleniowe dla rolników na temat legalności zatrudnienia cudzoziemców w gospodarstwach rolnych, które odbędzie się w dniu 6 czerwca 2018 roku od godz. 11:00 w sali konferencyjnej Miejsko– Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy.

Na spotkaniu omówione zostaną sprawy dotyczące ubezpieczenia w KRUS pomocnika rolnika do zbiorów w gospodarstwach rolnych oraz przedstawione zostaną formalności podpisania umowy z pomocnikiem rolnika. Możliwe będzie także spotkanie z prawnikiem Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, który przybliży kwestie prawne umów cywilnych, a uczestnicy otrzymają wzór umowy do zatrudnienia pomocnika rolnika do zbiorów.

Zobacz także

Zajęcia wakacyjne

Dodane: 2018-06-18 18:48 - czytane (22)

TAGI:


Noc Świętojańska w Stopnicy

06/23/2018

Miejsko - Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza na plenerowy seans filmowy w przeddzień Nocy Świętojańskiej więcej..

Zajęcia wakacyjne

07/02/2018

Miejsko - Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna na zapraszają dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Stopnica na popołudniowe zajęcia wakacyjne. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Woda z wodociągu Wolica jest przydatna do spożycia

...