Wiadomości - Dla rolnika

Spotkanie szkoleniowe dla rolników na temat legalności zatrudnienia cudzoziemców

Dodał: Data: 2018-05-31 12:57:39 (czytane: 637)

Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica we współpracy z Placówką Terenową KRUS w Busku- Zdroju i Okręgowym Inspektoratem Pracy w Kielcach serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica na kolejne spotkanie szkoleniowe dla rolników na temat legalności zatrudnienia cudzoziemców w gospodarstwach rolnych, które odbędzie się w dniu 6 czerwca 2018 roku od godz. 11:00 w sali konferencyjnej Miejsko– Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy.

Na spotkaniu omówione zostaną sprawy dotyczące ubezpieczenia w KRUS pomocnika rolnika do zbiorów w gospodarstwach rolnych oraz przedstawione zostaną formalności podpisania umowy z pomocnikiem rolnika. Możliwe będzie także spotkanie z prawnikiem Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, który przybliży kwestie prawne umów cywilnych, a uczestnicy otrzymają wzór umowy do zatrudnienia pomocnika rolnika do zbiorów.

Od 16 grudnia zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/16/2018

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Woda z wodociągu Wolica jest przydatna do spożycia

...