Wiadomości - Aktualności

''Wtorki z JPK'' w Urzędzie Skarbowym

Dodał: Mariusz Data: 2017-11-03 15:01:05 (czytane: 284)

Szanowni Państwo! Naczelnik Urzędu Skarbowego w Busku - Zdroju informuje, że w każdy wtorek listopada 2017r., począwszy od 7.11.2017, organizowane będą szkolenia pod hasłem ''Wtorki z JPK''

W trakcie tych szkoleń omawiane będą zagadnienia związane z nowym obowiązkiem podatkowym dotyczącym mikroprzedsiębiorców od 1.01.2018 r, a mianowicie przekazywania do administracji skarbowej w wersji elektronicznej Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) danych z ewidencji zakupów
i sprzedaży VAT.
W trakcie szkolenia pracownicy Urzędu Skarbowego w Busku - Zdroju przybliżą powyższą tematykę.
Szkolenie będzie miało charakter prezentacji, wykładu, z możliwością zadawania pytań, na które będziemy starali się odpowiedzieć.
Szkolenia będą nieodpłatne. Pierwsze z nich odbędzie się 7.11.2017 r o godz. 10.00 w sali szkoleniowej na II piętrze budynku Urzędu Skarbowego w Busku – Zdroju, ul. Parkowa 17.
Do uczestnictwa zapraszamy w szczególności mikroprzedsiębiorców – podatników podatku od towarów i usług.

Małgorzata Garmulewicz
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Busku - Zdroju


Ginące rzemiosło i taniec dworski

11/18/2017

Gminne Centrum Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica w wieku od 10 roku życia na cykliczne warsztaty ,,Ginące rzemiosło i taniec dworski’’ więcej..

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

01/01/2018

Od 26 grudnia br. oddane zostanie do Państwa dyspozycji lodowisko o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Ferie zimowe w MGCK w Stopnicy

02/12/2018

Program ferii zimowych organizowanych przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Stopnicy dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Stopnica więcej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Festyn ''Kręci mnie bezpieczeństwo ...''

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju, Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju, Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju...