Wiadomości - Aktualności

Wzór umowy o pomocy przy zbiorach

Dodał: Data: 2018-06-06 14:22:58 (czytane: 1755)

W załączeniu przedkładamy do pobrania wzór umowy o pomocy przy zbiorach.

Wzór umowy udostępniony został podczas spotkania szkoleniowego dla rolników na temat legalności zatrudnienia cudzoziemców w gospodarstwach rolnych, które odbyło się w dniu 6 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej Miejsko– Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy.

Na spotkaniu zorganizowanym we współpracy Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica z Placówką Terenową KRUS w Busku- Zdroju i Okręgowym Inspektoratem Pracy w Kielcach, omówione zostały sprawy dotyczące ubezpieczenia w KRUS pomocnika rolnika do zbiorów w gospodarstwach rolnych oraz przedstawione zostały formalności związane z podpisaniem umowy z pomocnikiem rolnika. Możliwe było także spotkanie z prawnikiem Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, który przybliżył kwestie prawne umów cywilnych, a uczestnicy otrzymali wzór umowy do zatrudnienia pomocnika rolnika do zbiorów.

(WZÓR UMOWY - KLIKNIJ i POBIERZ).

Od 16 grudnia zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

12/16/2018

Zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..