Wiadomości - Aktualności

Zainstaluj bezpłatną aplikację "Kiedy śmieci", która przypomni o terminie odbioru oraz podpowie jak prawidłowo segregować odpady

Dodał: Data: 2022-01-04 07:38:34 (czytane: 807)

Gmina Stopnica wychodzi z pomocą mieszkańcom w zakresie segregacji odpadów komunalnych. Skorzystaj z aplikacji z harmonogramem odbioru odpadów w Twojej miejscowości i wskazówek dotyczących zasad poprawnej segregacji.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2022 r. (do pobrania) 

Pierwsze kroki z aplikacją

97_Smieci.png

Aplikację „Kiedy śmieci” można pobrać ze swojego sklepu GOOGLE PLAY, APP STORE, APPGALLERY lub ze strony https://kiedysmieci.info/

Aby skorzystać z aplikacji należy ją zainstalować na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wybieramy województwo, powiat, gminę i miejsce odbioru, które nas interesuje. Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów), aby aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do Internetu.


W aplikacji można zapoznać się z harmonogramem odbioru, zmienić czas powiadomień. Aplikacja dysponuje słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Zapraszamy do korzystania!

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/25/2022

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. więcej..

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..

Dni Stopnicy i Dożynki Miejsko-Gminne 2022

08/20/2022

W dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na kompleksie szkolno-sportowym przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Stopnicy odbędzie się impreza plenerowa pod nazwą Dni Stopnicy i Dożynki Miejsko-Gminne 2022. W sobotę wystąpią m.in. zespoły ANTHONY ESCA, KUBAŃCZYK, w niedzielę zespoły Łzy, KRYWAŃ, JĘDRZEJ oraz kabaret BUMELANT.Wstęp wolny. Imprezę uświetni czeski LUNAPARK! Zapraszamy serdecznie. więcej..