Wiadomości - Aktualności

Zainstaluj bezpłatną aplikację "Kiedy śmieci", która przypomni o terminie odbioru oraz podpowie jak prawidłowo segregować odpady

Dodał: Data: 2022-01-04 07:38:34 (czytane: 337)

Gmina Stopnica wychodzi z pomocą mieszkańcom w zakresie segregacji odpadów komunalnych. Skorzystaj z aplikacji z harmonogramem odbioru odpadów w Twojej miejscowości i wskazówek dotyczących zasad poprawnej segregacji.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2022 r. (do pobrania) 

Pierwsze kroki z aplikacją

97_Smieci.png

Aplikację „Kiedy śmieci” można pobrać ze swojego sklepu GOOGLE PLAY, APP STORE, APPGALLERY lub ze strony https://kiedysmieci.info/

Aby skorzystać z aplikacji należy ją zainstalować na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wybieramy województwo, powiat, gminę i miejsce odbioru, które nas interesuje. Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów), aby aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do Internetu.


W aplikacji można zapoznać się z harmonogramem odbioru, zmienić czas powiadomień. Aplikacja dysponuje słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Zapraszamy do korzystania!

Zapraszamy na lodowisko miejskie w Stopnicy

01/09/2022

Od niedzieli, 9 stycznia 2022 r. zapraszamy do korzystania z lodowiska o wymiarach 40 x 20 m. Osoby nieposiadające łyżew będą mogły skorzystać z ponad 100 par, które stanowią wyposażenie lodowiska. więcej..

Ferie Zimowe 2022

01/17/2022

Ferie zimowe w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy. więcej..

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022

01/30/2022

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy, wspiera akcję WOŚP i przyłącza się do zbiórki funduszy na ten cel. więcej..