Wiadomości - Aktualności

Zainstaluj bezpłatną aplikację "Kiedy śmieci", która przypomni o terminie odbioru oraz podpowie jak prawidłowo segregować odpady

Dodał: Data: 2021-06-08 08:40:49 (czytane: 543)

Gmina Stopnica wychodzi z pomocą mieszkańcom w zakresie segregacji odpadów komunalnych. Skorzystaj z aplikacji z harmonogramem odbioru odpadów w Twojej miejscowości i wskazówek dotyczących zasad poprawnej segregacji.

Pierwsze kroki z aplikacją

97_Smieci.png

Aplikację „Kiedy śmieci” można pobrać ze swojego sklepu GOOGLE PLAY, APP STORE, APPGALLERY lub ze strony https://kiedysmieci.info/

Aby skorzystać z aplikacji należy ją zainstalować na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wybieramy województwo, powiat, gminę i miejsce odbioru, które nas interesuje. Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów), aby aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do Internetu.


W aplikacji można zapoznać się z harmonogramem odbioru, zmienić czas powiadomień. Aplikacja dysponuje słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Zapraszamy do korzystania!

Sobota z Książką w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy

12/04/2021

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy oraz KGW "Strzałkowianki" zapraszają. więcej..

Koncert

12/05/2021

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza na koncert. więcej..