Wiadomości - Aktualności

Zamów węgiel luzem w e-sklepie i odbierz we własnym zakresie. Cena za 1 tonę wynosi ok. 1.000 zł

Dodał: Data: 2022-06-08 07:17:25 (czytane: 1425)

Sprzedaż w sklepie internetowym odbywa się we wtorki i czwartki. Towar na półkę wystawiany jest od godz. 16.00 i dostępny do wyczerpania zapasu. Nie są przyjmowane do realizacji zamówienia złożone telefonicznie ani drogą mailową.

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Pełnomocnictwo do odbioru węgla konfekcjonowanego

 

Pełnomocnictwo do odbioru węgla luzem

Przy odbiorze węgla trzeba przedstawić dokument dotyczący źródła spalania/CEEB - WĘGIEL KONFEKCJONOWANY I LUZEM

 • W jakiej formie należy przedstawić deklarację CEEB (Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków) przy odbiorze węgla?

  Dokument Dotyczący Źródła Spalania/CEEB – dokument służący potwierdzeniu korzystania przez będącego finalnym nabywcą węglowym Kupującego, pod adresem, którego dotyczy Zamówienie, z odpowiedniego dla kupowanego Towaru źródła spalania, składany przez niego po uprzednim złożeniu Zamówienia (nie później jednak niż przy odbiorze Towaru – pod rygorem możliwości anulowania Zamówienia); za dokument taki uznaje się:

  • dokument odpowiednio złożonej w formie online deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (dalej: CEEB), z unikalnym identyfikatorem deklaracji, w tym wydruk takiego dokumentu, lub

  • kopię deklaracji do CEEB składanej w Urzędzie Miasta lub Urzędzie Gminy wraz z uzyskanym na niej potwierdzeniem wpływu (np. odpowiednią pieczątką urzędu), lub

  • inny wydany przez właściwy urząd albo właściciela lub zarządcę nieruchomości dokument, z którego wynika, że pod adresem, którego dotyczy Zamówienie, znajduje się (lub co najmniej że w deklaracji do CEEB zadeklarowano, że znajduje się) odpowiednie źródło spalania na paliwo stałe – węgiel, z zastrzeżeniem, że dopuszcza się w tym zakresie także wydane przez urząd lub wspólnotę (lub spółdzielnię) mieszkaniową: zaświadczenie lub kopię deklaracji do CEEB.

  Przedłożenie pełnomocnictwa do odbioru węgla wraz z kopią Dokumentu Dotyczącego Źródła Spalania/CEEB wymagane jest dla każdej osoby, która kupiła węgiel – przy czym samo pełnomocnictwo dotyczy odbioru węgla przez osobę upoważnioną przez kupującego.

  Deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków można złożyć elektronicznie, bez wychodzenia z domu na stronie internetowej, skąd następnie pobierany jest unikalny identyfikator deklaracji.

  Klienci, którzy do tej pory nie złożyli deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków mają obowiązek jej doręczenia w wersji elektronicznej lub papierowej niezwłocznie po 30 czerwca 2022 roku. W przypadku zakupu węgla luzem w sklepie internetowym, regulamin przewiduje możliwość jego odbioru w ciągu 45 dni. Nabywca ma więc możliwość złożenia deklaracji w tym czasie i odebrania zamówionego węgla.

 

 

czas_na_luz_1650879451.jpeg

 

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

06/25/2022

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. więcej..

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie

06/25/2022

Rozpoczynamy działalność Inkubatora Przetwórstwa Rolnego w Strzałkowie więcej..

Dni Stopnicy i Dożynki Miejsko-Gminne 2022

08/20/2022

W dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na kompleksie szkolno-sportowym przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Stopnicy odbędzie się impreza plenerowa pod nazwą Dni Stopnicy i Dożynki Miejsko-Gminne 2022. W sobotę wystąpią m.in. zespoły ANTHONY ESCA, KUBAŃCZYK, w niedzielę zespoły Łzy, KRYWAŃ, JĘDRZEJ oraz kabaret BUMELANT.Wstęp wolny. Imprezę uświetni czeski LUNAPARK! Zapraszamy serdecznie. więcej..